УБК
ОАО "УБК" - Консалтинговая компания №1 в Украине!

ВІТАЄМО ВАС НА ОФІЙНОМУ САЙТІ УБК!

Реєстрація підприємств

Оффшорні компанії, готові оффшорі

Будівельні ліцензії

Фінансування бізнесу

Цінні папери, КУА

Податкове планування

Фінансові компанії

Ділова інформація

Аудит та бухгалтерія

Захис інтересів в суді

Послуги іноземцям

Вартість послуг УБК

Головний офіс  "УБК":
Київ, 01601, Мечникова, 2
БЦ "БИЗНЕС ЦЕНТР ПАРУС"


Приймаємо до сплати:


УБК представляє собою відкриту структуру, створену на базі ВАТ "УБК" з метою комплексної підтримки та супроводу бізнесу в усіх регіонах України, а також для захисту інтересів українських компаній у СНД і інших країнах. 


Основні напрями діяльності групи компаній УБК: надання фінансових та інвестиційних послуг, допомога в отриманні кредитів та залучення інвесторів, купівля-продаж готового бізнесу, девеломпент комерційної нерухомості та земельних ділянок. 


Реєстрація підприємств, корпоративне право, міжнародне право, бізнес-консалтинг, аудит, сертифікація, реєстрація ТОВ, реєстрація фінансових компаній, КУА, ПІФ, реєстрація акціонерних товариств, емісія цінних паперів, облігацій, супровід іноземних інвестицій, будівельні ліцензії, отримання дозволів на проектування і будівництво та інші послуги для успішного бізнесу в Україні - ми надаємо нашим клієнтам повний комлекс бізнес-послуг "під ключ" в найкоротші терміни!

 
Постійно поповнюється ряд регіональних і зарубіжних партнерів сприяє ефективному вирішенню питань наших клієнтів.

 
Ми завжди працюємо на потрібний Вам результат, і зробимо все для його досягнення в потрібні терміни, враховуючи Ваші побажання і вимоги! 

Чому краще починати бізнес в Україну з УБК?

 
Відповідь проста - у нас набагато більше практики, ресурсів і можливостей. У 2021 році кількість відвідувачів корпоративного сайту ВАТ "УБК" перевищило 1,5 млн. чоловік, ми були і залишаємося лідерами в Україну в сфері корпоративних послуг, почавши свою діяльність ще в 2000 році. На сьогоднішній день корпоративна структура УБК представлена ??більше 10 компаніями, що ведуть діяльність в разнічних секторах бізнесу. Компанії входять до Групи УБК в Україну, мають всі необхідні ліцензії на роботу з цінними паперами та управління активами пайових інвестиційних фондів (ПІФ).

 
Реєстрація компанії - це початок бізнесу. Важливо, як і з ким ви його починаєте. Ми допомогли розпочати бізнес тисячам успішних підприємств в Україні - допоможемо і Вам! 


Детальніше про послуги, які надаються Групою компаній УБК, Ви можете дізнатися, звернувшись до відповідних розділів нашого сайту.

 
Якщо Ви не знайшли відповіді на запитання, чи Вам буде необхідна додаткова інформація - ми раді будемо надати детальну консультацію по телефону або електронній пошті. 

Ми переконані, що основою Вашого успіху на українському і міжнародному ринку є швидке реагування на зміни і правильний вибір бізнес-партнерів.

 
Наші фахівці допоможуть Вам ефективно використовувати всі доступні на сьогоднішній день інструменти і методи роботи на українському ринку, нададуть всю необхідну інформацію, проведуть необхідну аналітичну обробку і дадуть професійні рекомендації, підготують і оформлять потрібні вам документи і дозволи, розроблять стратегію подальшої роботи і, таким чином , забезпечать подальший успішний розвиток Вашого бізнесу.

 
Погодьтеся, Ваш час коштує грошей! Ми цінуємо його і тому завжди пропонуємо тільки кращі рішення, реалізовані в максимально стислі терміни, і зробимо все, щоб Ваша компанія стала Лідером на українському ринку! 

Щодо послуг, що надаються групою компаній УБК Ви можете отримати за тел.
+38 (044) 498-70-10, 498-70-11, 498-70-12 або електронною поштою info@ubc.ua 


::: Ліцензії: туризм :::
.::: Будівельні ліцензії::: .: Реєстрація підприємтств, ТОВ, ПП :::
Откройте свой туристический бизнес - спрос на туристические услуги и потребность в отдыхе не зависят от состояния экономики. Получить лицензию с УБК на туристические услуги  туроператор - всегда просто! подробнее.::::::::::>
Будівельні ліцензиї в Украіні в 2021.  Гарантія результату від "УБК" - це більш ніє 5000 отриманих ліцензій Минбуду та Дежрахбудінспекції України. Вам потрібно лице обрати види робіт, що вам потрібні в ліцензії, все інше зробимо ми! детальніше .::::::::::> Начните Ваш успешный бизнес с нами! Мы знаем то что вам нужно и не задаем лишних вопросов - регистрация предприятия с УБК - это надежная основа для вашего бизнеса на долгие годы! С нами вы будете всегда зарабатывать больше и быстрее! подробнее .::::::::::>


Будемо раді бачити Вас нашими постійними клієнтами! Успіхів вам у бізнесі!

Реєстрація підприємств, регистрація ТОВ | Ліцензії | Ділова інформація | Маркетингові дослідження | Офшор. Готові компанііі
Инвестиционный консалтинг | Услуги иностранцам | Корпоративное право | Таможенное право | Интеллектуальная собственность | Суды | Аудит.
Сопровождение проверок
| Стоимость услуг | Вопросы и ответы | | Бухгалтерские бланки | Типовые договора | Новости | Контакты


Copyright © 2000—2021
 «УБК»


УБК, UBC, УБК являеються зареєстрованими товарными знаками